اجرای طرح بزرگ تولید خوراک آبزیان در شوش

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از آغاز عملیات اجرایی طرح بزرگ تولید خوراک آبزیان در شهر الوان شوش به مناسبت بزرگداشت روز جهانی تعاون خبر داد.

ارسلان غمگین در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به ۱۴ تیرماه روز جهانی تعاون، اظهار کرد: همزمان با این مناسبت، طرح تولید خوراک آبزیان با ظرفیت تولیدی سه تن در ساعت و با مساحت یک هکتار در شهر الوان شوش کلنگ‌زنی شده است.

وی افزود: تامین مالی این طرح از محل تسهیلات قانون حمایت از تولید و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و عشایری به مبلغ ۹ میلیارد تومان بوده و طرح به بانک کشاورزی معرفی شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تصریح کرد: سهم آورده کارآفرین برای اجرای این طرح نیز ۵ میلیارد تومان است و طرح در مجموع با هزینه ۱۴ میلیارد تومان اجرا خواهد شد.

وی عنوان کرد: طرح بزرگ تولید خوراک آبزیان در شهر الوان برای ۳۰ تا ۶۰ نفر به صورت مستقیم و برای ۹۰ تا ۱۵۰ نفر به صورت غیرمستقیم‌ اشتغال ایجاد می‌کند.

غمگین گفت: با ایجاد این زنجیره تولید، شاهد خودکفایی خوزستان در تولید خوراک آبزیان خواهیم بود؛ در حال حاضر تمام نیاز استان خوزستان به خوراک آبزیان از خارج استان تامین می‌شود.

وی افزود: زمان‌بندی اجرای این طرح ۱۲ ماه است و پس از اجرا، یک سال تنفس دوره برای کارآفرین در نظر گرفته می‌شود.

 

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی