تولید ۱۰۰ میلیون لارو میگو در سیریک

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

رئیس شیلات سیریک گفت: از ابتدای اردیبهشت امسال تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون قطعه لارو میگو در مراکز تکثیر این شهرستان تولید شده است.
حسن رئیسی افزود: شهرستان سیریک با ۸ مرکز تکثیر لارو فعال میگو به عنوان مهمترین مرکز تولید لارو میگوی هرمزگان، بیش از 50 درصد لارو میگوی مورد نیاز استان را تامین می‌کند. وی گفت: پیش بینی می‌شود تا پایان دوره (مرداد ماه) بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون قطعه لارو تولید شود.
به گفته رئیسی، لارو‌های تولیدی علاوه بر تامین ذخیره سازی مزارع پرورش میگو سیریک به شهرستان‌های میناب، قشم، بندرلنگه و استان‌های گلستان، سیستان و بلوچستان و بوشهر ارسال می‌شود.
رئیس شیلات سیریک گفت: افزایش تولید میگوی پرورش در مزارع، عرضه زود هنگام میگو در بازار و افزایش بازدهی از مهمترین مزایای تولید لارو میگو است.
حس رئیسی افزود: به طور متوسط در هر مرکز تکثیر لارو میگو ۲۵ تا ۳۰ نفر بطور مستقیم مشغول فعالیت هستند که در مجموع در این مراکز برای ۲۴۰ نفر اشتغالزایی صورت گرفته است.
رئیس شیلات شهرستان سیریک گفت: در حال حاضر ۴ مرکز تکثیر میگو در شهرستان فعال هستند که تا پایان سال جاری ۶ مرکز تکثیر فعال دیگر به مراکز تکثیر میگوی شهرستان اضافه می‌شود.
شهرستان سیریک با ۱۲۰ کیلومتر مرز ساحلی یکی از مناطق مهم تکثر لارو میگو و پرورش میگوی هرمزگان است.

طراحی گرافیک, طراحی لوگو, طراحی بروشور, طراحی کاتالوگ, طراحی سربرگ, طراحی وب سایت, طراحی جلد


+ 0
+ 0

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی