IMAGE

مجوز صید با رانت وارتباط‌های ناصحیح...

  نماینده مردم هرمزگان در مجلس با انتقاد شدید از نحوه صدور مجوزهای صید گفت: صدور مجوزهای صید با رانت و داشتن منافع برای برخی از افراد صادر می شود.  احمد مرادی در پاسخ به این سوال که چرا هنوز راهکاری ب...

IMAGE

بلای خانمان‌سوز «ترال» برای صیادان خلیج فارس...

صید غیرمجاز «ترال» بلایی است که به جان انواع آبزیان خلیج‌فارس افتاده و در این میان صدای صیادان را هم درآورده است، به‌رغم همه هشدارها همچنان شاهد خسارات ترال به محیط‌زیست هستیم. این روزها خبر شیوع کرون...

IMAGE

انقراض؛ بهای فیله و سوپ کوسه ...

  شکار کوسه‌ها در سواحل جنوبی کشور از آن موضوع‌ها است که هیچ یک از کارشناسان، مسئولان و فعالان حوزه محیط‌ زیست جنوب کشور آن را تکذیب نمی‌کنند. هرچند سازمان حفاظت محیط‌ زیست عکس منتشر شده از شکار کوسه ...

IMAGE

قتل‌عام کوسه‌ها و پاسخ شیلات...

کشتار بی‌رحمانه کوسه‌های سرچکشی در حاشیه خلیج‌فارس اتفاق می‌افتد، تصاویر آن منتشر می‌شود. همه به نوعی ناراحت و نگران هستند، اما کسی آن را گردن نمی‌گیرد. عدم نظارت یا ضعف در اجرای قانون؟ همه استان‌های ...

IMAGE

از برنامه ششم توسعه عقب هستیم...

معاون صید و صیادی بنادر ماهیگیری شیلات ایران گفت: در توسعه پرورش آبزیان نسبت به برنامه ششم توسعه عقب هستیم. سید پرویز محبی صبح یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل شیلات هرمزگان بیان داشت: امسال به ن...

درباره

با اشتراک گذاری، به ما کمک میکنید:

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

 سلام

به وب سایت خبری و اطلاعاتی علوم شیلاتی، فیشری، خوش آمدید

• معرفی سایت فیشری:

وب سایت فیشری، یکی از فعال‌ترین سایت‌های عضو گروه سایت‌های فیش‌بیس ایران (fishbase.ir) و  وظیفه آن اطلاع رسانی، اخبار و آموزش درباره علوم دریایی و شیلات است. این سایت فعالیت خود را از اسفندماه سال 1390 آغاز نمود و در شهریور 1393 بعد از حدود 2.5 سال فعالیت آزمایشی و رفع خطا، بصورت رسمی با سورس متفاوت آغاز به کار کرد.

• چه مطالبی در این سایت منتشر میشود؟

- مطالب اختصاصی منتشر شده در نشریه الکترونیک گروه سایت‌های فیش‌بیس ایران: برای کسانی که به نشریه الکترونیک فیش‌بیس دسترسی نداشته‌اند یا مقالاتی که به دلایل محدودیت‌ها، در خود نشریه امکان منتشر کردن همه آن نیست.

- اخبار حائز اهمیت در مورد رویدادهای شیلاتی کشور: تلاش می‌شود اخباری که جنبه تبلیغاتی داشته و یا مرتبط با "وعده" های آینده هست، منتشر نگردند و تنها اخباری که وقوع آن محرز شده اطلاع رسانی شوند.

- فیلم‌ها و تصاویر آموزشی و جذاب شیلات و سایر علوم دریایی: این فیلم‌ها در شبکه تصویری فیش‌بیس در سایت آپارات بارگزاری خواهد شد و امکان دانلود نیز خواهد داشت.

- ارائه کتابها و مواد آموزشی که دانلود آنها قانونی باشد: این کتابها اغلب از منابع جدید غیر ایرانی بوده و از آرشیو قدرتمند کتابهای فیشبیس (قوی ترین آرشیو کتاب الکترونیک شیلاتی ایران با بیش از هزار و پانصد کتاب) انتخاب و ارائه می‌گردند.

-معرفی کتاب و تازه‌های نشر: نویسندگان محترم و ناشرین گرامی، در صورت تمایل به معرفی آثار خود، با ارسال یک تصویر از جلد کتاب و مشخصات آن نظیر مشخصات ذکر شده در این صفحه ، می‌توانند اقدام به معرفی اثر خود و در صورت تمایل همراه با لینک خرید آنلاین بنمایند.

- مطالب نوشته شده توسط دانشجویان، دانش‌آموختگان و فعالین شیلاتی: اولویت ما مطالبی است که صرفا علمی نبوده و برای همه قابل درک باشند. مطالب مناسب ارائه شده در کلاس‌ها، نظرات و نقدهای منصفانه جامعه شیلات و هر مطلبی که نیاز به فضایی برای ارائه و اشاعه داشته باشد، مورد استقبال ما قرار خواهد گرفت و به نام نویسنده منتشر و در اینترنت اشتراک‌گذاری وسیع خواهد شد.

 

در پایان اعلام می شود که این سایت، همانند سایر سایت های گروه فیش‌بیس، متعلق به خود شماست، از هرگونه انتقاد و پیشنهاد شما عزیزان در جهت پیشرفت سایت استقبال خواهد شد.

 

با سپاس
مهدی محجوب
مدیر گروه سایت‌های فیش‌بیس ایران

 

 

 

 


+ 2
+ 0